דף הבית » הרשמה » למה לצפות

למה לצפות

מטרת העל שלי היא ליצור את חוויית הלימוד הטובה ביותר האפשרית עבור המשתתפים. אני נמצא עם אצבע על הדופק בתעשיית השיווק באינטרנט בכלל וקידום אתרים בפרט על בסיס יומי. שילוב של ידע מקצועי בצד ידע על מגמות וצרכי לקוחות, הם שעיצבו את תכנית הכנס.

ללא מכירה

אני מכיר את ההרגשה שבאים לכנס/וובינר כדי ללמוד שיטות חדשות, כדי לצאת עם כלים שיקדמו אתכם, את העסק שלכם, את אתר האינטרנט שלכם וכל מה שאתם מקבלים זה נאומי מכירות של המרצה על עצמו ועל מוצריו/שירותיו.

כן, גם אני הולך להרצאות בתור שומע וגם אני נמצא בקהל ויחד איתו שומע את המרצה מספר כמה הוא נפלא וכמה מדהימים המוצרים/שירותים שלו.

אני, שבאתי לקבל תועלת, ללמוד, מוצא כל פעם שיש מרצים, חייב לומר שלא כולם, שרק "דוחפים" את עצמם ומה לגבי מתן ערך? נאדה, גורנישט, זירו, אפס, שום דבר.

החלטתי שבכנס קידום אתרים בדרך הנכונה לא יהיו מכירות. נקודה.

באתר האינטרנט של הכנס מופיעות "חסויות" ו- "שותפויות" של שותפים עסקיים שלי שיש להם תוכנה או שהם מעניקים שירותים לאינטרנט בהם אני עושה שימוש לצרכים שלי ועבור לקוחותיי. וכן, אני מודה ש"יוצא לי מזה" משהו, אבל לא תהיה שום הרצאה שבמהלכה יוצע מוצר או שירות למכירה.

לכן, כאשר אתה משתתף בכנס קידום אתרים בדרך הנכונה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאין שום מזימה נסתרת לדחוף מוצר או שירות מסוים.

נקודות מבט מגוונות

שיווק במנועי חיפוש הוא לא מדע מדויק ומי שחושב שזה כך זה בגלל שנוח לו לחשוב כך. אין לי את הנוסחה להיות ראשון בגוגל והניסיון לפצח את האלגוריתם של גוגל דוגמה במידה רבה לניסיון לפצח את הנוסחה של קוקה קולה.

זו הסיבה שיש במה גם למרצים נוספים להציג את נקודת המבט שלהם כך שהמשתתפים יקבלו לקבל מגוון של דעות (ראה פאנל דיוות).

כאשר חשבתי על פאנל הדיוות בנושא רשתות חברתיות וקידום אתרים בחרתי בקפידה 5 נשים מוכשרות, בעלות ידע, ניסיון מוכח במתן ייעוץ שיודעות עוד משהו.

בתור בוגר תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב אני יכול להעיד שלא פעם אחת היה מרצה מקצועי מהרמה הראשונה עם יכולת העברת הרצאה אפסית. לכן, דאגתי שכל משתתפי הפאנל לא רק שהם מומחים בתחומם אלא שהם גם יודעים לדבר/להסביר ומוכנים לשתף את קהל השומעים בידע שלהן.

ידידותיים ונגישים

במהלך הכנס תהיה אפשרות למשתתפים לשאול שאלות. אני והצוות נעשה כל מאמץ כדי לענות על השאלות שלכם, הן השאלות הטכניות והן על השאלות בנושאי הכנס.

לחץ כאן כדי לקרוא שאלות שכיחות והתשובות עליהן

הכנס הוא כנס אינטרנטי והמשתתפים שואלים באמצעות הקלדת השאלה בתיבה. לכולם יש הזדמנות לשאול שאלות במהלך ההרצאה והצוות ואני נעשה כל מאמץ לענות עליהם אבל, ואת זה אתם צריכים להבין, לא נוכל לענות לכולם במהלך ההרצאה.

אנחנו נשתדל לענות לשאלותיכם במייל לאתר הכנס.

כמו כן, רוב המצגות יהיו זמינות להורדה עם פרטי הקשר של המרצים, כך שתוכלו ליצור איתם קשר אחרי הכנס.

חוויה מהנה

כנס קידום אתרים בדרך הנכונה הוא כנס אינטרנטי. אתה או את יושבים במשרד/בבית מול מחשב/מובייל וצופים במצגת PowerPoint ווידאו של פני המרצים.

כדי שהלימוד יהיה חווייתי וגם מלמד פעלו כך:

 1. אנשים מצליחים מגיעים לפני הזמן.
 2. הודיעו במשרד שאתם בכנס. זה נכון שאתם משתתפים בכנס בעודכם במשרד, אז מה? כנס זה כנס. נקודה. כדי שגם הבוס שלכם יבין הכנתי עבורכם מסמך זה.
 3. דאגו לסביבה שקטה בה תוכלו להתרכז בכנס ובמה שנאמר. אם אתם משתתפים מהמשרד שלכם, אני מציע שתעשו זאת בחדר סגור (חדר ישיבות לדוגמה) ותוודאו שאף אחד לא יפריע לכם. אם אתם חושבים שבמשרד יפריעו לכם להתרכז בכנס וישלפו אתכם לדברים דחופים, תוכלו להשתתף בכנס גם מהבית – הילדים במילא בשעות האלה בגן/בית ספר או בצבא, בקיצור, מחוץ לבית. במקרה הכי גרוע תוכלו להשתתף בכנס כשאתם נמצאים במכונית שלכם ובאמצעות המובייל (טלפון חכם).
 4. היו מוכנים להוריד קובץ PDF וגם להדפיס אותו. הקובץ יכיל הנחיות איך שואלים/מתקשרים עם הצוות והמרצים, איך מצביעים (המקבילה של הרמת יד) וגם את כל שקפי המצגת, כך שניתן יהיה לעקוב אחרי ההרצאות, לסמן דברים, לכתוב הערות וכדומה.
 5. אני מציע לכם להכין דף ועט (אפשר גם עיפרון) כדי שתוכלו לכתוב במהלך הכנס הערות, רעיונות וכל דבר אחר.
 6. מייל עם קישור כניסה לכנס ישלח אליכם ביום 16 לדצמבר 2013 בשעה 09:30. אם אתם מתקשים למצוא את המייל, חפשו בתוכנת הדואר שלכם "כנס קידום אתרים בדרך הנכונה".
 7. רשמו לכם ביומן את תאריך הכנס: 16 לדצמבר 2013 משעה 09:40 עד שעה 13:00. הכנס עצמו יתחיל בדיוק בשעה 10:00
 8. פתחו את המייל (שקבלתם בסעיף 6),
 9. הקלידו על הקישור,
 10. פעלו לפי ההנחיות,
 11. העבירו את הטלפון שלכם למצב שקט או סגרו אותו.
 12. סגרו כל תוכנה אחת במחשב שלכם ובמיוחד אם היא צורכת משאבי אינטרנט, כגון: יוטיוב, סקייפ, ואחרות כדי שתוכלו להאזין ולצפות ללא הפרעה.
 13. במהלך ההרצאות תתבקשו להצביע, לענות על שאלות ואת כל זה תעשו באמצעות עכבר המחשב.
 14. עם עזיבתכם/יציאתכם את הכנס תתבקשו למלא שאלון שיופיע על המסך. אנא הקדישו מספר שניות כדי לענות על מספר קטן של שאלות. תודה מראש על מילוי המשוב שיעזור לנו לכנס הבא.

ButtonJoinNow02